Logo

Možnosti platby služeb

Hotově / kartou / benefitními kartami nebo poukázkami

benefit,flexipass,benetify
Platba na fakturu

Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Benefit plus
Benefit Plus

Nabídka Benefit Plus se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Benefity
Benefity

Nabídka Benefity.cz se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Flexi Pass Card
Flexi pass

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

benefit,flexipass,benetify
Edenred

Poukázkami nebo kartou Edenred nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

benefit,flexipass,benetify
    wpChatIcon