Logo

Možnosti platby služeb

benefit,flexipass,benetify
Platba kartou

Pro placení můžete použít svou debetní nebo kreditní platební kartu.

benefit,flexipass,benetify
Platba na fakturu

Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Benefit plus
Benefit Plus

Nabídka Benefit Plus se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Benefity
Benefity

Nabídka Benefity.cz se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Logo Flexi Pass Card
Flexi pass

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

benefit,flexipass,benetify
Edenred

Poukázkami nebo kartou Edenred nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno - permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

benefit,flexipass,benetify
    wpChatIcon