Logo

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž dolních končetin je nejčastější masáž, kterou poskytuji. Je to výborná procedůra v boji proti otokům, celulitidě, pomáhá při hubnutí a regeneraci organismu. Otoky a potíže spojené s nimi bohužel trpí mnoho žen (i mužů) a pokud jim nejsou jejich zdraví a vzhled lhostejné, hledají rady a pomoc co s tím. Úleva, kterou lymfodrenáž mnohým z nich přináší, mě motivuje hledat další cesty a přístupy v jejím poskytování.

Přístrojová lymfodrenáž obecně není žádnou novinkou a mnoho z vás s ní má již svou zkušenost. Vždy tu budou vedle sebe ty dvě: manuální a přístrojová. Která je lepší? Ta ruční, protože je pečlivější, adresnější a přesně „šitá“ na vaše tělo? Nebo přístrojová využívající moderní přístupy a metody, pracující efektivněji na obou končetinách v jeden okamžik, nezávislá na přítomnosti druhé osoby? Myslím, že férová odpověď je: Jak kdy a jak pro koho. V průběhu let jsem udělala stovky manuálních lymfodrenáží a odezva klientů na ně byla vždy velmi různorodá. Mnohým lymfodrenáže ulevují natolik, že je zahrnuli do svého životního stylu, našli si optimální interval a chodí pravidelně. Jiní si naordinují kůru pěti návštěv třeba jen ze zvědavosti a teprve zjišťují, co jim to přináší. Vždy svým klientům říkám, že lymfodrenáž se nedá uspěchat. Nelze dělat rychle, ani nepřinese žádné výhody, děláme-li ji moc dlouho. Účinky přicházejí bezprostředně a někdy si na ně musíme i trochu počkat. Stále nemáte odpověď, pro kterou se rozhodnout?

Přístrojovou lymfodrenáž nabízím vždy jako kombinaci s jinou službou. Jsem kosmetička a masérka a nemám v úmyslu zapnout vás do kalhot a čekat až přístroj vše udělá za mě. Ale co takhle nechat pracovat přístroj a zároveň se vám věnovat? Přijdete na kosmetiku/masáž hlavy a obličeje/úpravu obočí/… a lymfodrenáž najednou. Dvě mouchy jednou ranou, nemyslíte?

Vybrala jsem pro vás přístroj Ballancer Gold® od izraelské firmy Mego Afek, která vyrábí lymfodrenážní zdravotnické přístroje už od 70. let minulého století a patří mezi světové leadry ve svém oboru. Přístroje mají zdravotnickou certifikaci (jsou zaregistrovány jako zdravotní prostředky na SÚKL) a využívají je i mnozí pacienti s chronickým postižením lymfatického systému.

Přístrojová lymfodrenáž

ceny v Kč
Ballancer Gold®
    wpChatIcon