Logo

Biofáze

Biofáze,Bylinná séra,bylinná kůra,bylinná kosmetika

Enzymatická regenerace

Biofáze je úžasný aromaterapeutický rituál ošetření pleti. Je to intenzívní bylinná kůra aplikovaná v podobě speciálně vyvinutých pleťových sér, která pleť oživí, projasní, omladí a probudí ozdravné procesy v tkáních. Biofáze podporuje aktivitu enzymů přirozeně obsažených v kůži, které mají schopnost pleť oživit, regenerovat a zmírnit celou řadu potíží, ať už se jedná o akné, vrásky, dehydrataci nebo červené žilky.

Ideální je podstoupit 1x za měsíc profesionální ošetření v salónu a poté navázat každodenní domácí péčí. Už po první aplikaci je pleť viditelně rozjasněná a při dlouhodobé péči vám bude odměnou zdravá a krásná pokožka. Není těžké si zvyknout na takový voňavý rituál!

Pro koho je Biofáze určena?

Jednoduchá odpověď zní: Pro každého. Pokud si na kosmetiku chodíte jen tak odpočinout, budete mít krásný prožitek z uvolňující procedůry a budete odcházet s pocitem svěžesti a příjemné péče. Jestli Vás ale trápí povadlá a suchá kůže, začínající vrásky, akné nebo podrážděná pleť s červenými žilkami, může to být start k vyřešení nebo zmírnění Vašich potíží.

Jak bude vše probíhat?

Ošetření, bylinnými séry, které Vám poskytnu v salónu, by mělo být jen začátkem nebo také pravidelnou součástí péče, kterou budete provádět i doma. Ideálně se jednou měsíčně Biofáze aplikuje v salónu a pak pokračujete každodenní péčí doma. Pro domácí péči jsou určeny sety tří sér, a Vy si vybíráte ten, který je zaměřen na Váš typ pleti. K dispozici je šest různých možností – Bazalka, Calendula, Koriandr, Levandule, Santal, Šalvěj.

Biofáze,Bylinná séra,bylinná kůra,bylinná kosmetika
    wpChatIcon